kiraz-kina-nisan-salonu.png

Nişan ve Kına Organizasyonu

Evlilik sürecinin en önemli adımlarından biri nişandır.Bu özel gününü nerede kutlamak istiyorsunuz? Sadece aile yakınlarınız olsun istiyorsanız, evinizin salonunda çok şık bir organizasyon yapabilirsiniz.Veya davetli sayınıza göre bir mekan kiralayıp etkileyici bir ortamda yaratabilirsiniz. Kiraz Düğün Salonu ekibi olarak söz ve nişan organizasyonuna dair ihtiyaç duyacağınız her şey için yanınızdayız.

Profesyonel ekibimiz Söz-Nişan Organizasyonunuzu unutulmaz kılmak için büyük bir titizlikle çalışacaktır.


 Kiraz Düğün Salonu – Kına Gecesi Organizasyonu Balıkesir, Bu mutlu gününüzü ölümsüzleştiriyoruz…

Birçok kültürün en önemli parçalarından biridir düğün törenleri. Bu törenlerin içinde yer alan ve gelinin baba evinde kalacağı son gece yapılan kına gecesi ise en duygu yüklü olanıdır. Hüzünlü, yanık bir ezgiyle söylenen ağıtlar, kına gecesinin olmazsa olmazıdır.


Kına yakmak eski islam geleneklerindendir. Geleneksel toplumlarda kınanın; eşleri birbirine sevgili yapmak amacıyla yakıldığı söylenmektedir. Kına aynı zamanda koruyucu özelliğiyle karşımıza çıkmaktadır. Gelin ve davetlilerin ellerine yakılarak, evliliğin bir anlamda kutlanıp kutsanmasını sağlamaktadır.


Hüznün ve mutluluğunun bir arada yaşandığı en önemli gün, kına geceleri büyük şehirlerde ya yapılmamakta ya da yerini bekarlığa veda partilerine bırakmaktadır. Bu bilinçle yola çıkan Kiraz Düğün Salonu geleneklerimizden çok da uzaklaşmadan unutulmaz bir gece olması adına çalışıyor. Biliyoruz ki; iş ve şehir hayatının koşuşturması sizlerin böyle bir geceye yeterince hazırlanmasına izin vermiyor. Kiraz Düğün Salonu Organizasyon kına gecesi için her türlü organizasyonu sizler için hazırlıyor. Size sadece sevdiklerinizle Mutlu anlarınızı paylaşmak ve eğlenmek kalıyor.